יום חמישי, 21 ביולי 2011

קורס ברמנים מחיריםקורס ברמנים הוא קטע של צעירים וחיילים משוחררים. הברמנים בארץ הם צעירים, חשבתי שזה ככה בכל העולם ואז שמתי לב שבלונדון רוב הברמנים הם דווקא מבוגרים. בארץ לא תמצא ברמן בן 40, באירופה דווקא כן תמצא.
המנטליות הישראלית בנושא הברמנים כנראה קצת שונה, בארץ גם כמעט ולא תמצא מלצרית בת 40 ובאירופה כן. אם כך, נשאלת השאלה מה עושה אישה בת 40-50 שאין לה שום הכשרה מקצועית? באיזה תחום היא כן יכולה לעבוד?

אבל לא על זה באתי לדבר היום, יש לנו מספיק מחאות חברתיות בכל פינה. אני באתי לדבר על מחירים של קורס ברמנים לחיילים משוחררים. אם את חייל משוחרר אז זה הזמן שלך ליהנות מהחיים, יהיה לך עוד מספיק זמן לדאוג, אני מבטיחה.

אז מה כולל קורס ברמנים?

ברמן הוא מקצוע נחשק וממכר, רוב הברמנים עוסקים בתחום הברמנים 5-7 שנים אחרי סיום הקורס. לרוב אלו 7 שנים מלאות בחוויות שלא תשכח לעולם. הסיבה שאנשים נשארים המון זמן בתחום היא שמדובר בעבודה נוחה מבחינת משמרות וטובה מבחינה כספית בעבור סטודנטים.

כך שחייל משוחרר שעושה קורס ברמנים על חשבון הפיקדון יכול ליהנות מעבודה מובטחת בתחום לפחות 7 שנים. ברמנים טובים עם ניסיון תמיד ימצאו עבודה ותמיד ירוויחו טוב. שיגת העבודה של הברמן היא שיגרה חלומית ביחס לשוק העבודה בישראל כך שרוב הברמנים בכלל לא ירצו לעזוב את העבודה.
שיעור מס' 1 - הכרת עולם האלכוהול, הכרת עולם הברים – מיהו ברמן? – התפקיד, המקצועיות, הפוזה, סוגי הברים השונים.
שיעור מס' 2 – מהו אלכוהול? איך מייצרים אלכוהול? שיטות זיקוק, השפעות אלכוהול, הרעלת אלכוהול.
שיעור מס' 3 – הכרת סביבת העבודה בבר ובעלי תפקידים שעובדים עם הברמן.
שיעור מס' 4 – מבנה הבר, תפעול אביזרי בר + הכרת מותגי אלכוהול ראשיים וטעימות
שיעור מס' 5 – משקאות אפרטיף, וויסקי,ברנדי,ליקרים.
שיעור מס' 6 – משקאות לבנים : טקילה,רום,ג'ין,וודקה.
שיעור מס' 7 – מתן שירות ללקוחות על הבר, תקשורת בין אישית, יצירת אינטראקציה עם לקוחות.
שיעור מס' 8 - צורות הגשה, סוגי כוסות, קישוטי קוקטיילים, טכניקות מזיגה שונות.
שיעור מס' 9 – הכנת קוקטיילים א
שיעור מס' 10 – הכנת קוקטיילים ב
שיעור מס' 11 – פליירינג – להטוטנות בר
שיעור מס' 12 – הכשרת הכנת קפה מקצועית
שיעור מס' 13 – יין + קוקטיילים של יין ותולדות השמפניה.

בנוסף על כל אלו רוב קורסי הברמנים משלבים בקורס גם המון תרגול, טעימות אלכוהול, שיעור עזרה ראשונה, סיור בייקב ובמזקקת בירה ושיעור תפעול קופה ומשמרת על הבר. אם נראה לך שאתה יכול להתאים לקורס ברמנים וזה מעניין אותך אז תוכל לקבל כאן קורס ברמנים מחירים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה