יום חמישי, 28 ביולי 2011

מה זה קורס ברמנים בכלל?


הרבה אנשים שומעים על קורס ברמנים, אני בטוח שגם לך יש כמה חברים שעשו או עושים קורס ברמנים. אולי שאלת ולא ממש הבנת ואולי התביישת לשאול מה זה בכלל קורס ברמנים.

זה בסדר גמור, המון אנשים לא יודעים בדיוק מה כולל קורס ברמנים. כולנו רגילים להסתכל על הברמן בפאב או במועדון מהצד, חושבים לעצמו איזה כייף זה להיות וברמן ואיזה מזל או קשרים היו לו בשביל למצוא כזאת עבודה מצויינת.

כשאנחנו מסתכלים על הברמן אנחנו לא יודעים מה כוללת ההכשרה שלהם ואיך מתקבלים לעבודה בתור ברמן. התשובה היא פשוטה, כמו לכל בעל מקצוע גם ברמנים חייבים וצריכים לעבור הכשרה מקצועית. קורס ברמנים הוא קורס מקצועי לכל דבר.

כשאני אומר קורס מקצועי אני מתכוון שקורס ברמנים הוא קורס שמוכר על ידי משרד התמ"ת וזה אומר שקורס ברמנים מחוייב במספר שעות, תכני לימוד והוא פועל תחת פיקוח מלא. זה גם אומר שאתה תוכל לשלם על קורס ברמנים בעזרת הפיקדון שחרור, המדינה מכירה בקורס ברמנים בתור קורס הכשרה מקצועית ולכן מכסה את העלויות של הקורס לחיילים משוחררים.

בסיומו של קורס ברמנים אפשר להשתלב בקלות בתור ברמנים בפאבים רבים ברחבי הארץ. יש גם מקרים בהם בית הספר לברמנים מתחייב בפני התלמיד לעזור לו למצוא עבודה בתחום בסוף הקורס (זמן אמיתי נותנים לך התחייבות כזאת).

אם התחום מעניין אותך אז בוא לקבל טעימה חינם ולעשות שיעור ניסיון חינם בקורס. תאסוף כמה חברים ותבואו, במקרה הכי גרוע תצאו בראש טוב. קורס ברמנים הוא המקום שבו לומדים להיות ברמנים. 

לקבלת הזמנה לשיעור ניסיון חינם לחץ - השוואת מחירים קורס ברמנים 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה