יום חמישי, 4 באוגוסט 2011

קורס ברמנים - מידע למתחיליםעל מה חשוב להקפיד בקורס ברמנים?

1.      במהלך קורס ברמנים תלמדו להכין משקאות שונים אותם תצטרכו להגיש ללקוחות שלכם. הסיבה שבמסגרת קורס ברמנים אתם נדרשים ללמוד כיצד להכין מגוון משקאות היא מכיוון שקהל לקוחותיכם יבקש לשתות סוגי משקאות שונים כל אחד על פי טעמו האישי ועליכם להיות מוכנים לכל בקשה.
2.      התרגול בקורס חשוב מאוד ואין לזלזל בו גם כאשר הנושא עצמו נראה פשוט כמו מזיגת בירה. הכנת קוקטיילים היא דוגמה טובה לזמן בו מאוד חשוב התרגול. אתה בטח חושב כי בסה"כ מדובר במזיגת כמה מרכיבים, ערבובם ושפיכת המשקה לתוך כוס אבל זה בכלל לא נכון. בכל הכנת קוקטייל חשוב להשקיע זמן, דיוק ומחשבה שכן מצד אחד יכול לצאת משקה מדהים ומצד שני יכול לצאת אסון.
3.      עוד דבר מאוד חשוב להצלחה של ברמנים הוא השירות. שירות טוב לא צריך להיות רק סיסמא, עליו להיות אמיתי וכנה עד כמה שניתן. ברמנים טובים הם כאלו שגורמים לכך שההזמנות של הלקוחות בוצעו במהירות ובדייקנות. מעבר לכך הם שומרים על קשר עין עם הלקוחות כל הזמן. ברמנים איכותיים אינם מחכים שהלקוח ירגיש לא בנוח או שירגיש שהוא לא מקבל את תשומת הלב המגיעה לו.
4.      במסגרת קורס ברמנים, ילמדו אתכם לעבוד בכל בעמדה ותתנסו גם באופן מעשי כך שכשתידרשו לעבוד בתחנת עבודה כזאת או אחרת תדעו בדיוק מה לעשות ולא תמצאו את עצמכם חסרי אונים. התרגול בקורס הוא גם הזדמנות להרשים את המדריך על מנת שבעתיד ישים אתכם בעמדה היותר איכותית, בה תיהנו יותר מהעבודה ותוכלו לבצע אותה בצורה הטובה ביותר.
המדריך בד"כ יעמוד מצד אחד של הבר בעוד אתם תעמדו מצידו השני כמו הלקוחות, ומדי פעם כל אחד מכם יעבור לצד של המדריך ויתנסה בהכנה ובהגשה ללקוחות – שבמקרה הזה התלמידים שבקורס ישמשו כלקוחות.
חשוב לקחת בחשבון שלמדריכים של הקורס יש קשרים בתחום הברמנים והם יוכלו להמליץ עליכם בסוף הקורס ולעזור לכם למצוא עבודה טובה. לכן, חשוב להשאיר עליהם רושם טוב.


המאמר באדיבות אתר קורס ברמנים - השוואת מחירים המעניק לך מידע מקיף, רציני ויעיל על כל מה שחשוב לדעת לפני שעושים קורס ברמנים. האתר מאפשר לך לבצע השוואת מחירים בין בתי הספר המובילים בארץ לברמנים. אנו ממליצים רק על הקורסים הטובים ביותר, כל זאת ועוד  בכדי לסייע לך לקבל קורס ברמנים איכותי, מוצלח ויעיל במחיר הגון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה