יום חמישי, 1 בספטמבר 2011

איך להיות ברמנית טובה?


מקצועות הבר היום זמינים גם לנשים וגם לגברים ועדיין ברוב הבארים והמועדונים הברמנים הם גברים והנשים הן מלצריות. אישה שרוצה להיות ברמנית טובה ומקצועית צריכה היום הרבה יותר מפרצוף יפה.

כשבחורה נכנסת אל עולם של גברים כל הזמן מחפשים את הטעויות שלה ומנסים להוכיח לה שהיא פחות טובה. אם את רוצה להיות ברמנית אז חשוב שתיקחי בחשבון מראש שהולכים לבחון אותך בזכוכית מגדלת ולכן את חייבת להיות הכי מקצועית ומדויקת שרק אפשר.אם ברמן ימזוג בירה לא טוב זה בסדר, בטח המכונה מקולקלת, אבל אם ברמנית תמזוג בירה לא טוב מיד יגידו שהיא לא יודעת למזוג בירה בגלל שהיא אישה. בעולם של היום ברמנית צריכה להוכיח שהיא ברמנית בזכות הכישורים שלה על הבר ולא בזכות הכישורים שלה במיטה.

תכונות של ברמן טוב הן עבודת ידיים טובה, יחסי אנוש טובים ובעיקר  - יכולת לבצע כמה פעולות במקביל ובמהירות. כשאתה חושב לעצמך מי יותר מתאים לתיאור הזה – גבר או אישה? התשובה ברורה. בחורות נולדו להיות ברמניות, אנחנו פשוט עושות את זה הרבה יותר טוב. צריך רת הגברים רק בשביל לסחוב דברים כבדים ולנקות שירותים.

אז אם את מרגישה שאת מתאימה ולא בא לך להיות סתם מלצרית, אל תוותרי, זה לא יהיה פשוט אבל זה גם לא בשמיים. ישנן היום לא מעט ברמניות שעובדות ומרוויחות הרבה כסף. גברים אוהבים להשאיר טיפים גבוהים ויפים לברמנית היפה ככה שיש לך פוטנציאל להרוויח הרבה כסף.

אם זה נראה לך ואת לא פוחדת מעבודה קשה אז כנראה שקורס ברמנים הוא מה שמתאים לך. בחורה חייבת לעשות קורס ברמנים איכותי לפני שהיא מתחילה לעבוד כי בחורה על הבר בוחנים בלי הפסקה ורק מחכים שהיא תעשה טעות.

אם את רוצה להיות ברמנית מקצועית את צריכה את הקורס ברמנים הכי טוב שיש וזה אומר קורס ברמנים של זמן אמיתי או קורס ברמנים של ברמאסטר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה