יום חמישי, 8 בספטמבר 2011

קורס ברמנים למתחילים


קורסי הברמנים בישראל מתחלקים לשני סוגים : ישנם קורסי ברמנים (הקורסים הנפוצים יותר) לברמנים מתחילים. הקורסים הללו מיועדים לצעירים, צעירות וחיילים משוחררים שלא מכירים את עולם הברמנים ורוצים ללמוד את המקצוע בכדי למצוא עבודה בתור ברמנים או סתם בשביל יידע אישי בתחום. בכדי למצוא קורס ברמנים שעונה על כל הדרישות שלכם אני ממליצה על קורס ברמנים השוואת מחירים.

קורס ברמנים למתחילים לא מצריך יידע מוקדם או ניסיון בתחום, כל אדם שרוצה ללמוד להיות ברמן יכול להירשם לקורס ובסוף הקורס הוא יקבל תעודת הסמכה בינלאומית של ברמן מוסמך. התעודה מאפשרת לך לעסוק בתחום ולהתחיל לעבודה בבארים, פאבים, מועדוני, בתי קפה ובתי מלון בכל רחבי העולם.

בפועל כל אדם שרק רוצה בכך יכול להירשם לקורס ברמנים אבל לא תמיד כולם מתאימים לעבודה. לפני שאתה נרשם לקורס ברמנים אני ממליץ לך לצאת לבארים ופאבים ,להסתכל על הברמן ולחשוב לעצמך האם אתה רואה את עצמך עושה את התפקיד שלו. אם כן, אז מצוין, יכול להיות שקורס ברמנים הוא בדיוק מה שמתאים לך. סך הכול עבודה של ברמן היא אחת העבודות הכי טובות שיש.

הסוג השני של קורסי הברמנים שיש הוא קורס ברמנים למנהלי ברים וקורסי העשרה לברמנים. הקורסים הללו מיועדים לברמנים פעילים שרוצים לשפר את היכולות שלהם ולהעלות את כמות הטיפים והשכר שלהם. הקורסים הפופולאריים בתחום הם קורס מנהל בר שבו לומדים כל מה שצריך לדעת על ניהול בר, קורס פליירינג (להטוטנות בר) שבו לומדים להקפיץ בקבוקים וקורס לאטה ארט שבו לומדים להכין קפה בצורה מקצועית.

את כול סוגי הקורסים בתחום הברמנים כדאי לעשות בבית ספר איכותי לברמנים ולדאוג שתקבלו תמורה טובה לכספכם ובסוף הקורס תקבלו תעודת הסכה בינלאומית (אולי בעתיד תרצו לעבוד בחו"ל). איך לבחור קורס ברמנים?

קורסי הברמנים בארץ נעים בין קורסים מקצועיים ומקיפים שמיועדים לאנשים שבאמת רוצים ללמוד את המקצוע, הקורסים הללו עולים 4,000 ₪, לבין קורסי ברמנים שהם סוג של חוג ברמנים. קורסי החוג ברמנים לא נותנים תעודת הסמכה ועולים כ-800 ₪. לדעתי, הם לא שווים הרבה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה