יום שני, 10 באוקטובר 2011

משחקי ברמנים


כשאנחנו ילדים ההורים קונים לנו הרבה צעצועים ומשחקים בשביל לפתח את החושים, לפתח מיומנויות ולחזק את השרירים. מעבר לכך המשחקים מהווים גירוי שמפתח את המחשבה. משחק הוא יצירת עולם דמיוני ופעולה בתוך אותו העולם.
כשאנחנו משחקים משחק מחשב אנחנו חיים בתוך הסביבה הוירטואלית של המסך ובדרך אנחנו מפתחים כישורים ומיומנויות של חשיבה מהירה, תגובה מהירה, ומהירות הקלדה. המון אנשים טוענים שמשחקי מחשב לא מפתחים שוב מיומנות ואפילו מנוונים את המוח, אני לא מסכים איתם כלל.

משחקי מחשב מפתחים יכולת הקלדה מהירה, סקירה מהירה של המסך, תשומת לב לפרטים קטנים, דיוק  ומהירות תגובה וקבלת החלטות. אלו בדיוק התכונות הנדרשות מאיש הייטק איכותי. הקלדה מהירה ומיומנות מחשב טובה היא יתרון כיום בכול תחום שתרצה לעסוק בו.

משחקי ברמנים הם משחקים שבהם אתה מתרגל תפקיד של ברמן וירטואלי. במשחק אתה עובד על הבר, מגיש משקאות, מתמודד עם לקוחות על הבר. משחקי ברמנים נועדו לעזור לך לפתח מיומנות של ברמן.

בעזרת משחקי ברמנים אפשר לתרגל מהירות, לשנן מתכונים של קוקטיילים, לפתח יכולת לעשות כמה דברים במקביל ועוד. את כל זה אתה מפתח תוך כדי משחק וגם נהנה בדרך. כשאנחנו לומדים ומתרגלים משהו באמצעות משחק זה הרבה יותר נעים לתרגל והרבה פחות משעמם.

כשנותנים לי שתי אופציות : לשבת עם ספר ולשנן או ללמוד באמצעות משחק אני תמיד אבחר במשחק. משחקים מכל הסוגים הם לא רק בשביל ליהנות, בכל משחק אנחנו גם לומדים ומפתחים את המיומנויות שלנו וזה חשוב.

אם אתה מחפש משחקי ברמנים תוכל למצוא בקישור הזה משחקים חינם - משחקי ברמנים 

משחקי ברמנים הם תרגול חביב לברמנים מתחילים או לכאלו שמעוניינים להשתלב במקצוע בעתיד. יחד עם זאת, חשוב לי להדגיש שבשביל להשתלב במקצוע ולהיות ברמן אמיתי צריך לעשות קורס ברמנים. אין קיצורי דרך. אם אתה רוצה לעסוק במקצוע אתה צריך הכשרה מקצועית, אתה צריך קורס ברמנים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה