יום חמישי, 6 בדצמבר 2012

ברמנים עבודה קשה מאוד

כולם חושבים שלהיות ברמן זאת עבודה קלה ופשוטה. לא עושים כלום ומרוויחים הרבה כסף, ובכן, זה לא נכון. להיות ברמן זה לעבוד קשה וזה קודם כל לעשות קורס ברמנים. ברמן זה מתוק מתוק מלוח.


ברמנים עבודה קשה מאוד! לא רק שאתה צריך לדאוג לצוות לחכות, לשמור על בירה מלאי המשקאות לבדוק, לשמור על ניקיון , לוודא שכולם בבר יש את מה שהם צריכים, היזהרו הבוס (הוא מקבל ממש עצבני אם שלו משקאות הם לא בדיוק), ודא שאתה לא משרתים  קטינים או כמעט רע ... מי כבר בדרך שיכור מכדי לשתות יותר, להקשיב לדבר עוד בחור שיכור על מה בסך הכל הוא לוזר זה או יותר טוב ...  

ולעשות את כל זה עם חיוך על הפנים שלך תמיד מוכנים להקשיב ולעזור כמה מסכן להרגיש טוב יותר לגבי עצמם (וואו, זה היה מלוא הפה אה? ... חיוך).אם אתה לא מאושר להישאר וידידותי כל הזמן, נחשו מה? ... אתה באמת לא עושים שום טיפים הגון!אם היה לך יום רע ... להגדיר אותו בצד, להתגבר על זה! ... כי אם לא, לעולם לא אכין אותו כברמן.

אז, אתה רוצה לעשות קורס ברמנים? נראה כיף נכון? אתה זוכה לפגוש המון אנשים מעניינים אשר יגידו לך את כל הבעיות שלהם ואולי לחפש לך כבן מעולה ... אולי אפילו למלא את הכיסים שלך עם הרבה טיפים של ברמנים  כי יעשה אותך עשיר ... ואתה יש את העבודה הזאת רומנטי נפלא שאתה לא צריך לעבוד? אני מתכוון בחייך, זה בהחלט לא קשה לעמוד מאחורי הבר ערבוב משקאות כל הלילה ... נכון? ... טעות! 

אולי זה לא יהיה כל פיזית, אבל תאמין לי, הלחץ הוא בדיוק כמו לדרוש על הבריאות שלך. תאמין לי, זה אחד לעזאזל של עבודה מלחיצה.

האם זה כיף? כן, לפעמים זה, אבל אתה לא צריך רומנטיזציה זה. ברמן הוא הרבה עבודה, ואת כמות כיף יהיה לך זה לא מספיק כדי לחפות על העובדה שאתה באמת יעבוד קשה יותר ממה שאתה חושב.

האם תוכל לפגוש הרבה אנשים מעניינים? כן, רק שרובם לא יהיה נחמד סוג של מעניין, רוב האנשים מקבלים לשנות את האישיות לרעה כאשר הם שותים. לגבי החלק השני של השאלה ... הם יסתכלו עליכם כמו להיות מעולה? כן, כמה יהיה ... אך יש לזכור, האנשים האלה הם במצב שינה, וחצי אפילו לא זוכר אותך למחרת. אם לזכור את זה, זה יכול להיות קצת דחיפה של אגו קשר.

צנצנות הטיפ שלך יהיה גדוש מזומנים? לא, לא, אלא אם כן אתה מוכן להשלים עם הרבה יותר ממה שרוב האנשים יכולים לקחת, וגם אז ... אתה אף פעם לא אעשה ככל שאתה באמת שווה אם הברמן שלך טוב. לאחר שרוב האנשים להשתכר ממש, הם גם שוכחים טיפ או שהם מבוזבזים מדי אכפת.

איך אתה מקבל? ובכן, קודם כל ... אם אתה לא בן אדם הולך קל מאוד ... למצוא משהו אחר, כברמן הוא לא בשבילך. אם אתה חושב שיש לך את מה שנדרש כדי בעצם שמרטף לכמה אנשים מוזר מאוד מוכנים שלך ... לנסות את זה. רק לא להיכנס חושב שזה הולך להיות כל כיף ומשחקים. זו עבודה קשה ומלחיץ מאוד, אך גם סיפוק מאוד בסוף המשמרת. היית מקשיב לאנשים להגיד לך כל הלילה, איזה אדם נפלא אתה, אז מה אם הם לא יזכרו אותו למחרת ... אתם!

ברגע שהחלטת סופית, כי אתה יכול להתמודד עם כל אלה נקודות רע של ברמן, להתחיל עם המלצרים.זה המקום שבו תוכלו ללמוד שמות לשתות מה יש להם, לראות את הברמנים. הם יכולים להראות לך איך משקאות שכבה, ללמד אותך על אילו סוגים של משקאות מערבלי ללכת על משקאות מעורבבים שונות, ואיך לתקשר עם הלקוחות ברמה כברמן. תאמין לי, באמת יש הבדל בין הברמן ואינטראקציה הלקוח apposed למלצרית / מלצר האינטראקציה של הלקוח. שימו לב, זה משהו שאתה צריך ללמוד.

בכנות, אין תחליף לניסיון בבר אמיתי אבל לא תצליח למצוא עבודה בבר בלי תעודת קורס ברמנים רשמית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה