יום שני, 11 בפברואר 2013

הברמן החדש במועדון


הצעדים הראשונים בתחום כלל לא פשוטים. גם אחרי שהצלחת לסיים קורס ברמנים ולנצח את עשרות המועמדים שהגישו גם מועמדות, הקשיים לא נגמרים. ייתכן מאוד כי שאר העובדים במקום קיוו בעצמם להתקדם אל המשרה או קיוו לשלב בה את אחד החברים שלהם.

ברגע שתקבל את התפקיד ותתחיל לעבוד אל תצפה לקבלת פנים חמימה. הענף היה ונשאר מאוד תחרותי. אנשים שתחום לא אוהבים את השינוי והם לא אוהבים את הבחור החדש. הם ינסו לשבור אותך ולגרום לך לשנוא את העבודה שלך ולעזוב. ידרשו ממך לבצע את כל המשימות המגעילות ולעשות את העבודה השחורה של כולם.  

זכור לנשום נשימה עמוקה ולספור עד 10 לפני כל תגובה עצבנית. אם אתה מתעצבן הם משיגים בדיוק את מה שהם רוצים. אם תתעלם מהם ולא תבצע את העבודה שלך הם ימהרו לדווח עלייך למנהל ומשם הדרך החוצה תהיה קצרה.

אם ההצטרפות שלך לצוות גרמה לאחד מהם לאבד כמה משמרות תוכל להבין את הכעס. כל עובד נוסף בצוות מפחית את כמות המשמרות והטיפים. הם לא רואים בך פוטנציאל להגדיל את הטיפים ולהרוויח יותר, בדיוק להפך. מהר מאוד הם מגלים עד כמה הם טועים, ההצטרפות שלך לצוות מאפשרת לכולם להרוויח הרבה יותר. ברגע שהם יבינו את זה תתקבל כאחד מהצוות.

עד שזה יקרה, העצה שלי היא לקחת את זה בקלות. לפעמים היחס משתנה אחרי כמה ימים, לפעמים אחרי שבוע ולפעמים רק אחרי חודש. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה