יום שישי, 19 באפריל 2013

איך החלטתי לעשות קורס ברמנים?כמו כל חיילת משוחררת גם אני חיכיתי מאוד לשחרור ועבדתי מאוד קשה על טבלת הייאוש שלי. עשיתי מסיבה גדולה ביום השחרור ושמחתי נורא. אחרי כמה ימים הגיעה הפאניקה כשהבנתי שעכשיו אני אחראית על החיים שלי, שאין יותר מסגרות ואני צריכה להתחיל לקבל החלטות לבד. לא ידעתי מה לבחור! ציפו ממני להתחיל ללמוד, להתחיל לעבוד, לצאת לטיול של אחרי צבא...להחליט לעצמי מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה.

פתאום הבנתי שהעולם לא מחכה לי, שאני צריכה לעבוד קשה בשביל הדברים שאני רוצה ובעיקר שכסף לא גדל על העצים. אז מה עושים? קודם כל צריך למצוא עבודה שתעזור לי להרוויח הרבה כסף בלי יותר מידיי סבל. הצבא היה מספיק קשה, אני צעירה ובא לי ליהנות. אז מה עושים?

  1. קורס פסיכומטרי לא מתחשק לי לעשות עדיין
  2. טיול למקסיקו עולה הרבה כסף
  3. צריך למצוא עבודה שמכניסה הרבה כסף ומהר
  4. עד הטיול אני יכולה לגור אצל ההורים ולחסוך את כל הכסף לטיול


איך מרוויחים הרבה כסף?
נזכרתי שקצת לפני השחרור הציעו לי לעשות קורס ברמנים וזה נראה לי כמו רעיון ממש מדליק. החלטתי לחפש עוד פרטים על קורסים לברמנים בבתי ספר גדולים. מהר מאוד הבנתי שכדאי לבחור את ברמאסטר או את זמן אמיתי וזה מה שעשיתי בסופו של דבר. השתמשתי במענק שחרור שלי ועשיתי קורס ברמנים. כמו שהבטיחו לי גם עזרו לי למצוא עבודה בתחום והצלחתי להשתלב בעבודה מגניבה בבר בתל אביב! מי היה מאמין שהחיים שלי יכולים להיות כל כך טובים? אני חוסכת כסף יופי, נהנית מכל רגע, מכירה אנשים חדשים וכבר הזמנתי כרטיס טיסה למקסיקו! אם אתם רואים את עצמכם מאחורי הבר תעשו קורס ברמנים, זה מעולה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה