יום חמישי, 3 באפריל 2014


קורס ברמנים בשנת 2014

כל חייל משוחרר יודע כמה זה קשה למצוא עבודה טובה. מיד אחרי בצבא אנחנו משתחררים בלי יותר מידיי ניסיון מקצועי אל שוק מאוד תחרותי. קשה מאוד למצוא עבודה שתאפשר גם חיסכון בכסף וגם ליהנות מהחיים. הרבה מאוד חיילים משוחררים מחליפים הרבה עבודות ולא מצליחים למצוא לעצמם מקום טוב.

אני כאן בכדי להמליץ לכם על קורס ברמנים. אחרי שחיפשתי עבודה כמאבטח, מלצר, נציג שירות וקופאי בדיוטי פרי, כמעט והרמתי ידיים. לא האמנתי שאני אצליח לחסוך כסף לטיול בדרום אמריקה. הקורס ברמנים שעשיתי החזיר אותי למסלול ולימד אותי שאפשר גם אחרת. אל תאמינו לכל אלו שאומרים שהכסף לא גדל על העצים או שאי אפשר להצליח לחסוך מספיק כסף לטיול גדול בתוך כמה חודשים.

קורס ברמנים מחירים מתאים מאוד לחיילים משוחררים, הוא מומלץ גם בעבור אלו שמחפשים רק ללמוד עוד על אלכוהול ולהכיר חברים חדשים. אין ספק שזאת מסגרת הלימודים הכי מיוחדת שפגשתי אי פעם. קורס לברמנים בתל אביב מאפשר לכם גם למצוא עבודה בתום הקורס. צוות ההשמה של הקורס יחד עם המדריכים יסייע לכם למצוא עבודה בתום הקורס- בהתחייבות!

למה כדאי לעשות קורס ברמנים?

1.      עבודה על הבר היא העבודה הטובה ביותר : סביבת עבודה משתנה, אנשים טובים, אלכוהול, הרבה מוזיקה והאווירה הכי טובה בעולם.
2.      בוגרי קורס ברמנים מרווחים שכר ממוצע גבוהה מאוד. אם מצאתם עבודה במקום טוב תקבלו גם שכר בסיס וגם טיפים.
3.      אפשרות להכיר חברים חדשים.
4.      אפשרות לרכוש מקצוע. הכשרה של ברמן תהיה שימושית כאשר תחפשו עבודה מתאימה כסטודנטים.
5.      שעות עבודה מאוד נוחות.
6.      כבר אמרתי שכר גבוה?
7.      אפשרויות קידום.

8.      חיילים משוחררים יוכלו לשלם על הקורס עם המענק.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה